Давайте обговоримо
ваш проєкт

  Просування апартаментів в Одесі GreenWood Apart Hotel near sea

  Клієнт

  Апартаменти GreenWood розташовані на березі чорного моря. Територіально розташовані в елітному районі міста, неподалік від відомого туристичного району Аркадії. З одного боку межують із ботанічним садом, із санаторієм ім. Чкалова з іншого, мають панорамний вид на море.

  Ціль та задачі

  Оренда квартир подобово, постійне залучення цільових клієнтів. Пошук найбільш вигідних та ефективних варіантів просування.

  Канали просування

  Контекстна та медійна реклама у Google. Таргетована реклама у facebook & instagram.

  Геолокація

  Уся Україна.

  Старт проекту

  Квітень 2021 року.
  Ми продовжуємо просування та співпрацю з клієнтом і досі на момент написання статті (листопад 2021).

  Примітка

  До моменту початку просування клієнт не просувався (рекламувався) на жодному з рекламних майданчиків.

  Хід виконання робіт

  Як зазначалося вище, було визначено просування двома джерелами рекламування, це Google, Facebook&Instagram.
  Як основне джерело було вирішено використовувати Google пошук і як додаткові - Google КМС, Facebook та Instagram, для кампаній ремаркетингу.

  Пошукові кампанії

  Кампанії в пошуковій мережі Google ми розбили на 3 сегменти:

  1. Загальні ключові слова, націлені на охоплення користувачів (клієнта), які шукають квартири подобово в Одесі;

  Приклади пошукових запитів (ключові слова, введені користувачем), з найбільшою кількістю показів:

  2. Ключові слова, орієнтовані на пошук квартири в районі Аркадії;

  Якщо порівняти показники за CTR та кількістю конверсій за двома даними кампаніями, можна відразу помітити істотне зростання по кампанії з деталізацією ключових слів по локації Аркадія. Показники CTR другої кампанії порівняно з першою в середньому вищі на 35%. Що означає, що люди охочіше реагують на оголошення з другої кампанії.

  Приклади пошукових запитів з найбільшою кількістю показів:

  3. Ключові слова, спрямовані на пошук квартири біля моря.

  По поточній кампанії можна також помітити досить високий CTR, але менша кількість конверсій.

  Примітка. У стовпці “Конверсії” підсумкове верхнє значення відображає не всю кількість отриманих конверсій. За замовчуванням система показує лише ту кількість, для якої відображено пошукові запити. У нижній частині таблиці можна знайти рядок: “Інші пошукові запити” – де буде відображено кількість конверсій, що не ввійшли.

  Приклади пошукових запитів з найбільшою кількістю показів:

  Краткий итог

  Если расположить кампании по эффективности, то получим следующую картину.

  №1 – Квартиры в Аркадии
  №2 – Квартиры у моря
  №3 – Квартиры в Одессе
  Это значит, что ключевые слова с большей детализацией и привязкой к локации, приносят лучший эффект и большее количество конверсий.

  Также, в качестве теста была запущена умная поисковая кампания Google, которая дополнительно позволяла получать звонки в компанию, не переходя на сайт клиента. В итоге мы получили 211 звонков, без учета конверсий которые пользователи оставляли на самом сайте.

  Заявки в основном собирались через форму моментального бронирования, а также через входящие звонки.

  Графік 1

  На поточному графіку представлена тенденція зростання трафіку та кількості бронювань за місяцями через форму бронювання.

  Важливо відзначити, що безліч заявок надходило телефоном, деяким людям було зручніше і краще задати додаткові питання і після цього оформити броню. На жаль, на сайті не встановлений call-tracking і всі вхідні дзвінки відстежити не вдалося.
  Все, що можна було відстежити щодо дзвінків, це кліки за номером телефону.

  Графік 2

  Тенденція зростання трафіку та кількості натискань на номер телефону для зв’язку.

  Моменти, які необхідно відзначити

  Одеса, це курортне місто, яке приваблює велику кількість гостей у літній період, підтвердження чого ми бачимо на графіках вище. У зв'язку з цим щодо зворотного зв'язку від клієнта, були ситуації, коли охочим забронювати номер доводилося переносити дату або зовсім відмовляти.

  На текущий момент(ноябрь 2021), мы наблюдаем снижение активности и количество поступающих броней и это является нормальным явлением в рамках текущего бизнеса. Мы все также получаем определенное количество заявок на протяжении отчетных периодов.
  Так что необходимо не забывать об этом моменте.

  Ремаркетингові кампанії

  У контекстно-медійній мережі Google, а також у Facebook&Instagram були запущені ремаркетингові кампанії, для залучення користувачів які рано відвідували наш сайт.

  За підсумками після запуску ремаркетингової кампанії в Google було отримано всього 5 конверсій (без урахування можливих дзвінків). Кампанія виявилася неефективною і бюджет по ній був значно урізаний.

  Банерів для медійної мережі Google

  Графік 3

  Залежність сеансів та кількості бронювань по місяцях через форму бронювання для ремаркетингової кампанії Google.

  За підсумками після запуску ремаркетингової кампанії в Google було отримано всього 5 конверсій (без урахування можливих дзвінків). Кампанія виявилася неефективною і бюджет по ній був значно урізаний.

  На графіку видно, що перший місяць ми отримали кілька конверсій, а за наступними місяцями пішла просадка.

  Реклама Facebook&Instagram

  Можна відразу ж відзначити, що ремаркетингова кампанія в Facebook показала себе зовсім інакше і дала зовсім інший результат – більш позитивний, ніж кампанія Google.

  Графік 4

  Залежність сеансів та кількості бронювань по місяцях через форму бронювання для ремаркетингової кампанії Facebook&Instagram.

  Висновок

  Головною особливістю даного проекту є сезонність, з наведених вище графіків можна це побачити. Зростання трафіку починається з травня місяця і у серпні спостерігається його пікове значення.
  Також зазначимо, що пошукові кампанії з більшою конкретизацією показали кращі результати порівняно з ключовими словами загального характеру.
  Ремаркетингові кампанії в Google не показали своєї ефективності, а ось кампанії у Facebook виявилися більш ефективними.  З цього варто зробити висновок, що необхідно пробувати різні варіанти і знаходити різні, більш ефективні способи рекламування.
  Наразі ми продовжуємо свою співпрацю і плануємо запуск та тестування локальних кампаній Google та кампаній на YouTube.

  Попередній проєкт Budiva Просування компанії з продажу будівельних матеріалів в Україні Наступний проєкт Суші на дивані

  Давайте обговоримо
  ваш проєкт